logo

06 Aralık 2014

Asbaşkandan sürpriz açıklama: Sow ücreti düştü diye…

Fenerbahçe Asbaşkanı Tahir Perek, sarı-lacivertli camianın merak ettiği konular hakkında çok net ifadeler kullandı.

SowFenerbahçe Asbaşkanı Tahir Perek “3-5 gün dışında ödeme gecikmesi yok. Skorlar böyle açıklanamaz. Sow ücreti düştü diye tavır yapmaz. Yapandan hayır gelmez…” ifadelerini kullandı.

DÜŞÜŞ DEĞİL ŞANSSIZLIK

Moussa Sow’un aldığı ücretin bu sene düşmüş olmasına kafayı taktığı ve bunun da futboluna kötü yansıdığı iddialarına cevap veren Perek, “Moussa, 2011-2012 sezonunun yarısı için 1 milyon 280 bin Euro aldı. 2012-2013’te 3 milyon 400 bin, geçen sezon ise 2 milyon 600 bin Euro kazandı. Bu sezon ve 2015-2016’da parası düşüyor. Mukavelesinde 1 milyon 400 bin Euro yazıyor. Sonuçta bu bir anlaşma. Altına imza koyan da Senegalli’nin kendisi.” dedi.

Tahir Perek sözlerine şöyle devam etti: “Moussa Sow bunu sorun etmez. Zaten öyle bir durumu sıkıntı ediyorsa, tavır alıyorsa, o futbolcudan hayır gelmez! Sow’da öyle bir tavır görmüyorum. Takımda genel bir düşüş de yok. Biraz şanssızlık var. Bir kısırlık söz konusu. Birçok maçta iyiydik ama skora yansımadı. Son kupa maçında da ikinci devre 45 dakika yüklendik ama bir top geldi, genç ve yedekler gol yedi. Bizim bir silkelenmeye ihtiyacımız var.” dedi.

Kaynak : Bugün

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.