logo

28 Ekim 2014

Albayrak’tan şok Sabri Sarıoğlu itirafı!

Abdurrahim Albayrak, A Takıma geri dönen Sabri Sarıoğlu ile ilgili bir gerçeği su yüzüne çıkardı.

Abdürrahim AlbayrakGalatasaray’da mazbatasını alan yönetici Abdurrahim Albayrak, Sabri Sarıoğlu ile ilgili gerçeği kamuoyuna duyurdu. Albayrak sarı-kırmızılı takımda Prandelli’nin kadro dışı bıraktığı iddia edilen Galatasaray’ın eski kaptanını Prandelli’nin kadro dışı bırakmadığını açıkladı.

Sabri’nin A Takıma dönüşünde kendisinin bir tasarrufu olup olmadığı sorulan Albayrak, “Sabri’yi Prandelli kadro dışı bırakmamış arkadaşlar” diyye yanıt verdi.

Mazbataları almadan Florya’ya gitmesini açıklayan Albayrak, “O gün Florya’ya gitmem başkanın talimatıyla olmuştur. Maçtan önce çok da yararlı olmuştur. Müsaade edin bir kaç gün ondan sonra hep beraber konuşacağız” ifadelerini kullandı.

“MUSTAFA DENİZLİ İLE GÖRÜŞMEDİM”

Galatasaray’ın futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak mazbata töreni öncesinde gazetecilere sitem etti ve “Yağmurda gözümü silerken, ağlıyor yazdınız. Mustafa Denizli ile görüştüğümü yazdınız, hiç kimse ile görüşmedim, ayıp ediyorsunuz” diyerek duygularını dile getirdi. Abdurrahim Albayrak mazbatasını alırken de gazetecilere, “Şimdi de sevinçten ağlıyor yazmayın” diyerek espri yaptı.

Sarı-kırmızılı yöneticiler ve başkan Duygun Yarsuvat, fazla yorumda bulunmadan görevlerine başlamak üzere salondan ayrıldılar. Yarsuvat’ın basın mensuplarını fotoğraflaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.