logo

23 Ekim 2014

Albayrak, Sabri Sarıoğlu’nun gerçeğini açıkladı! Aysal itirafı!

Olağanüstü seçimde Duygun Yarsuvat’ın listesinde yer alan Abdürrahim Albayrak, Sabri Sarıoğlu konusunda bir itirafta bulundu.

Abdürrahim AlbayrakGalatasaray’da 25 Ekim’de yapılacak Olağanüstü seçimde Duygun Yarsuvat’ın listesinde yer alan Abdürrahim Albayrak basın mensuplarıyla öğle yemeğinde biraraya geldi.

Yemeğin ardından açıklamalarda bulunan Albayrak, Sabri Sarıoğlu konusunda çarpıcı bir bilgi verdi. Albayrak, Ünal Aysal’ın Sabri’yi kendilerinin olduğu dönemde de kadro dışı bırakmak istediğini söylerek bunu engellediklerini itiraf etti.

Albayrak böylece seçilmeleri durumunda Sabri’yi affedeceklerinin sinyalini verdi.

Abdürrahim Albayrak ayrıca, her iki adaydan da yönetimde yer alması için kendisine teklif yapılmasının hatırlatılmasının üzerine de “Biz ekip olarak görev almak istedik, bireysel olarak çalışma içine girmedim. Yalman, benim için önemli bir isim. Beni, Galatasaray Kulübü’ne üye yapan kişi ancak Duygun Yarsuvat’ın önerisini kabul ettim. Galatasaray böyle bir dönemden geçerken yapılan öneriyi asla geri çeviremezdim. Galatasaray’da görev alınmaz, görev verilir.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.