logo

13 Ocak 2015

Ahmet Çakar resmen Fransa’yı salladı!

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar, FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke’nin Şenes Erzik’e yaptığı o hareket için sert ifadeler kullandı.

Ahmet ÇakarBeyaz TV’de yayınlanan ‘Derin Futbol’ Programı’nda ünlü spor yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar, Ballon d’Or ödül töreninde Jerome Valcke’ın Şenes Erzik’i omuzundan tutup kenara itmesine çok sert tepki gösterdi.

ÇAKAR: TÜRKİYE’DEN ÖZÜR DİLENMESİ GEREKİR

Ahmet Çakar, ”Şenes Erzik’e yapılan bu hareket tam bir öküzlüktür. Öküzlerden de özür diliyorum ayrıca. Şenes Erzik yıllarca bu kurumlara hizmet vermiş, FIFA Genel Sekreteri’nden yaşça büyük saygın bir isim, abimdir. Ey Fransız kanalları mahkemeye vermezseniz adam değilsiniz. Benim Peygamberimin karikatürüne ‘ifade özgürlüğü’ diyorsunuz, Jerome’ye ‘öküz’ demişim çok mu? İnanın öküze hakaret ediyorum. Bütün öküzlerden özür diliyorum. Fransa Devlet Başkanı’nın Türkiye’n özür dilemesi gerekir” ifadelerini kullandı.

DÜNYADA EN ÇOK KONUŞULAN OLDU!

Ahmet Çakar

Ahmet Çakar’ın sosyal medya twitter’da başlattığı #okuzjeromevalcke hashtag’i Dünya Gündemi’nde TT oldu

Ahmet Çakar
ÜNLÜ KANALLAR EKRANLARA TAŞIDI

Bu olay twitterde TT olunca Fransa’nın ünlü kanallarındaki spor programları olayı anında öğrendi ve Ahmet Çakar’ı ekranlara taşıdı. (Haber 7)

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.