logo

24 Ekim 2014

Yıldız ile ilgili flaş itiraf! Galatasaray onu reddetmiş!

Galatasaray’ı perişan eden Gabonlu yıldız Aubameyang’ın üç yıl önce sarı-kırmızılı yöneticiler tarafından reddedildiliği ortaya çıktı.

Borussia DortmundSpor basınının usta kalemlerinden Şansal Büyüka, Galatasaray-Borussia Dortmund maçının yıldızları Pierre-Emerick Aubameyang hakkında çok önemli bir ayrıntıyı açıkladı.

İşte Şansal Büyüka’nın çok konuşulacak yazısı:

Galatasaray’a iki gol atan bu Gabonlu Aubemeyang var ya… St. Etienne’de oynarken Galatasaray’a teklif ediliyor… Galatasaray, Gabonlu yerine, tercihini Kayserisporlu Amrabat ve başkalarından yana kullanıyor. Gabonlu o zaman Milan’ın malı ve sadece 1 milyon euroya kiralık… Hiç unutmam, Anelka Fenerbahçe, Ribery Galatasaray için aynı akşam İstanbul’a indiklerinde, Galatasaraylı taraftarlar “Bu adam nereden çıktı?” diye kıyameti koparmıştı. Gördük o adamı sonra… Avrupa’nın en pahalı, B. Münih’in en iyi oyuncularından biri oldu. Arama gibi, araştırma gibi bir sıkıntımız, daha doğrusu alışkanlığımız yok… Geçmiş yıllarda fırtına gibi esen ama günümüzde turşuya dönenleri alıp geliyoruz. Oysa bize bu adamların geçmişi değil, bugünü lazım…

Kaynak : Milliyet

Etiketler: » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.