logo

14 Ağustos 2014

Yanal’ın dilinden düşmeyen o küfür!

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü görev süresince özellikle takımla olan diyaloglarında kullandığı üslup nedeniyle büyük tepki aldı.

Son 2 gündür Aziz Yıldırım’ın geçmişte çalıştığı her teknik adama sert bir üslupla yüklenmesi ve hiç de alışkın olmayan bir tarzla kurumsallıktan uzaklaşması herkesin dikkatini çekiyor. Başkanı bu kadar kızdıran eski hocası Ersun Yanal, 1 sezon boyunca tüm futbolcu ve teknik heyetin tepkisini daha ilk haftadan görmüştü.

Yanal yönetimindeki F.Bahçe’de yaşananlar ve yanlışlar nelerdi? 

KÜFÜRÜN AYARI İYİCE KAÇTI!

Sezonun ilk haftalarında Ersun hocanın üslubu çok tartışıldı, Ağzından çıkan cümlelerin birçoğu küfürle karışık söylemlerdi. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ses kaydında duyulduğu gibi, o üslupla oyuncularıyla konuşuyordu!

Futbol dünyasında bu normal karşılanabilir ancak birebir konuşmalarda da bu ayar birçok kez kaçtı. Futbolcularına “Hayvan herif”, “O yıldız mı?” veya “Onun gençliğini s…” dediğini herkes biliyordu.

5. MAÇI BİLE GÖREMEYEBİLİRDİ

Ersun Yanal’ın istifa etmesiyle ilgili olarak takımda ağırlığı olan bazı futbolcuların tavırlarıyla özellikle başı çektiği iddia ediliyor. Ancak asıl gerçek şu ki futbolcular, Ersun hocayı göndermek isteseler bunu çok erken yaparlardı. Hatta ligin ilk 5 haftasını bile göremezdi. Başlangıçta susmak en iyisiydi. Futbolcular tehlikenin farkında olsalar da hareketsiz kalmayı tercih ettiler.

Kaynak: Gazetevatan

Etiketler: » » » »
Share
864 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.