logo

21 Ekim 2014

Vodafone Arena bitiyor! İşte biteceği tarih!

Vodafone Arena’nın önümüzdeki Nisan ya da Mayıs ayı içerisinde tamamlanacağı ifade edildi.

Vodafone ArenaBeşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’nın inşaatını üstlenen firmanın Genel Müdürü İhsan Coşkun önemli açıklamalarda bulundu.

Coşkun, Beşiktaş’ın yeni stadının 2015 yılının Haziran ayından önce tamamen biteceğine dair müjde verdi.

İşte İhsan Coşkun’un yaptığı açıklamalar:

“Şu anda betonarme inşaatımız kaba inşaatımız bitmek üzere. Kasım’ın ortalarında bitecek. İnce işler devam ediyor. Saha içlerimiz devam ediyor. Stadımızı önümüzdeki senenin Nisan-Mayıs ayları içerisinde bitireceğiz. StadımızıHaziran’dan evvel bitirmiş oluruz. Son maçı oynayıp oynamamak yönetimin vereceği bir karar. Son maçı da belki birkaç maçı da oynayabilir. Yönetim karar verecek.”
“Başkan bu konuyla çok yakından ilgili. Her gün stada gelip inşaatla ilgilenir. Demir işlerinde de Ahmet Nur Çebi’nin bize çok yardımı ve faydası var. Elbirliği ile stat yükseliyor. Akıllı ve yeşil sertifikası olan bir stattır. Düşündüğümüz çimler fiber çimler olacak. Güney Amerika ve İngiltere gibi yerlerde uygulandı. Bu sene de Riva tesislerinde de uyguladılar. Çimin en önemli noktalarından birisi ekimdir. Biz de ekim yapacağız. Mayıs ayına kadar o işleri de bitireceğiz.”

Etiketler: » » » » »
Share
696 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.