logo

12 Kasım 2014

Ünlü spor organizatöründen Galatasaray’a sürpriz teklif! “Luce geliyor…”

Shakhtar Donetsk’le sözleşmesi Mayıs’ta bitecek olan Mircea Lucescu Galatasaray’la görüşmeye hazır. Hatta bu konuda bir girişim de oldu.

Mircea LucescuTecrübeli teknik adama en yakın isimlerden bir tanesi olan spor organizatörü Süreyya Ertuğrul, Sportif AŞ CEO’su Ali Dürüst’ü aradı ve “Uygun bulursanız Lucescu görüşmeye hazır” dedi. Dürüst ise “Çok naziksiniz, ama şu anda hoca arayışı içerisinde değiliz” cevabını verdi.

MAYIS İÇİN SÖZ ALINMIŞ OLABİLİR

Süreyya Ertuğrul, “Shakhtar Donetsk’in milli takım maçları nedeniyle verilecek arada, İstanbul’a gelip, üç büyük takımla maç yapma talebi vardı. Fakat üç büyük takımda milli takımlara çok oyuncu verdik diyerek buna sıcak bakmadı. Ben Lucescu buraya gelir düşüncesiyle Ali Dürüst’le görüştüm. ‘Hoca arıyorsanız, Lucescu geliyor; görüşebilirsiniz, masaya oturur musunuz?’ diye sordum. Kesin bir dille hoca arayışı içerisinde olmadıklarını söyledi. Lucescu, Mayıs’a kadar gelemez. Ama Mayıs’tan sonra gelebilir. Tüm tekliflere açık.

Ama sayın Abdürrahim Albayrak’la Lucescu’nun kişisel anlamda ilişkileri çok iyi; kendisi en az benim kadar Lucescu’ya yakın. Zaman zaman telefon açar, Lucescu’nun halini hatırını sorar. Sayın Albayrak, Lucescu’dan sezon sonu için söz almış olabilir. Bana göre Lucescu’ya ‘kimseye söz verme, Mayıs ayında biz seninle masaya oturacağız’ demiş olabilir” dedi.

Kaynak : Radyospor

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.