logo

14 Ekim 2014

Türk yıldız gönlündeki Türk takımını açıkladı

Almanya’da top koşturan milli futbolcumuz Nuri Şahin özel bir programa konuk oldu.

Borussia Dortmund’un yıldızı Nuri Şahin, nasıl Galatasaray taraftarı olduğunu şöyle anlattı:“Amcam büyük Galatasaray fanatiği. Bize ‘Galatasaraylı olun size 10 Mark vereceğim’ derdi.”

Borussia Dortmund’da forma giyen Nuri Şahin, Almanya’da Nobby Pişiriyor (Nobby Kocht) adlı yemek programında nasıl olup da Fenerbahçeli bir babanın Galatasaraylı oğlu olduğunu, esprili bir dille açıkladı.

Nuri, son dönemde Gökhan Töre-Hakan Çalhanoğlu olayında Hakan’ı desteklediği ve Terim ile arasının açıldığı iddialarına da yanıt verdi…

Terim hakkında konuşan Nuri, “Fatih Terim ile aramız iyi, kısa süre önce görüştük. Kadroları açıklamadan önce beni arayıp durumumu sordu” derken G.Saray ile oynayacakları maçla ilgili “G.Saray’a karşı maalesef oynayamayacağım ama staddaki atmosferi yaşayacağım için mutluyum. Taraftarlar da müthiş” dedi.

Galatasaraylı olmasıyla ilgili konuşan Nuri, “Hayalimde bir gün Galatasaray’a karşı oynamak her zaman vardı. Amcam büyük Galatasaray fanatiği. Galatasaraylı olun size 10 Mark vereceğim derdi” ifadelerini kullandı.

Milli takımın zor zamanlardan geçtiğini söyleyen Şahin, “Türk Milli Takımı şu an zor bir dönem yaşıyor. İyi günümüzde herkesi yenebiliyoruz ama kötü günümüzde İzlanda’ya 3-0 kaybedebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
686 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.