logo

13 Mayıs 2014

Trabzonsporlu Olcan gitmek istediği kulübü açıkladı!

Teknik Direktör Slaven Bilic’in ısrarla takımında görmek istediği Olcan Adın’ın da gönlü Beşiktaş’ta. G.Saray’ın da transfer listesinde olan 28 yaşındaki oyuncunun, Trabzon yönetimine, “Beni Beşiktaş istiyor. Ben oraya gitmek istiyorum. Gitmeme izin verin” dediği öğrenildi.Yöneticiler ise Olcan Adın’a kendisini kesinlikle satmayı düşünmediklerini iletti.TOLGA TRANSFERİNDEKİ GİBİBuna rağmen Olcan’ın Kartal’a gitmeyi çok istediği ve görüşmek için izin […]

olcanTeknik Direktör Slaven Bilic’in ısrarla takımında görmek istediği Olcan Adın’ın da gönlü Beşiktaş’ta. G.Saray’ın da transfer listesinde olan 28 yaşındaki oyuncunun, Trabzon yönetimine, “Beni Beşiktaş istiyor. Ben oraya gitmek istiyorum. Gitmeme izin verin” dediği öğrenildi.
Yöneticiler ise Olcan Adın’a kendisini kesinlikle satmayı düşünmediklerini iletti.
TOLGA TRANSFERİNDEKİ GİBİ
Buna rağmen Olcan’ın Kartal’a gitmeyi çok istediği ve görüşmek için izin istediği de iddia edildi. Siyah-Beyazlılar, 28 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için girişimlerini sezon bittikten sonra hızlandıracak. Sezon başında Tolga Zengin’in transferinde de iki kulüp karşı karşıya geldi. Tolga’nın Beşiktaş’ı istemesi nedeniyle transfer gerçekleşti. Beşiktaş yönetimi, Tolga transferinde olduğu gibi Olcan’ı da bu şekilde bitirmeyi planlıyor. (Akşam)

Etiketler: » » » » »
Share
665 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.