logo

01 Temmuz 2014

Trabzonspor’dan Niasse bombası!

Gol ayakları Paulo Henrique ve Marc Janko ile yolları ayıran Trabzonspor’un, Akhisar’ın yıldızı Oumar Niasse’yi transfer etmek için yeniden düğmeye bastığı öğrenildi.Aston Villa’dan Bent ve Marsilya’dan Gignac’ın maliyetinin yüksek olması, Dünya Kupası’nda vitrine çıkan Cezayir Milli Takımı’nın starı Slimani’nin de değerinin katlanmasıyla yeni arayışlara giren Trabzonsporlu yöneticilerin, Niasse’ın işini bitirmek için bu hafta Akhisar Belediyespor […]

Gol ayakları Paulo Henrique ve Marc Janko ile yolları ayıran Trabzonspor’un, Akhisar’ın yıldızı Oumar Niasse’yi transfer etmek için yeniden düğmeye bastığı öğrenildi.
Aston Villa’dan Bent ve Marsilya’dan Gignac’ın maliyetinin yüksek olması, Dünya Kupası’nda vitrine çıkan Cezayir Milli Takımı’nın starı Slimani’nin de değerinin katlanmasıyla yeni arayışlara giren Trabzonsporlu yöneticilerin, Niasse’ın işini bitirmek için bu hafta Akhisar Belediyespor yönetimiyle bir araya geleceği kaydedildi.
Galatasaray’a satılacak Olcan’dan 4 milyon, Suudi Arabistan’ın yolunu tutan Adrian’dan 3.2 milyon ve son olarak Çin’in Şangay takımına giden Henrique’den 4.1 milyon Euro alacak Trabzonspor’un, Niasse transferinde elinin güçlendiği belirtildi. Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, Trabzonspor’un uzun süredir Niasse’la ilgilendiğini belirterek, “Biz Niasse’ı satabileceğimizi açıkladık. Şartlarda anlaşabilirsek oyuncumuzu veririz” diye konuştu. Yeşil-siyahlılar, geçen sezon 12 gol atan golcü futbolcunun bonservis bedelini 3 milyon Euro olarak belirlemişti. 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
611 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.