logo

13 Ocak 2015

Messi yaptığı şok açıklamayla herkesi şaşırttı! Gelecek yıl…

İspanya La Liga ekiplerinden Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, “Gelecek yıl nerede oynayacağımı bilmiyorum, her şey değişebilir” açıklamasıyla herkesi şaşırttı!

Lionel Messiİspanya 1. Lig ekiplerinden Barcelona’nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi, “Gelecek yıl nerede oynayacağımı bilmiyorum” diyerek altyapısından bu yana formasını giydiği Katalan kulübünden ayrılabileceği konusunda açık kapı bıraktı.

FIFA Altın Top Ödülü’nün bu yılki adayları Lionel Messi (Barcelona), Manuel Neuer (Bayern Münih) ve Cristiano Ronaldo (Real Madrid) ödül töreni öncesi ortak basın toplantısı düzenledi.

“Gelecek yıl nerede oynayacağımı bilmiyorum”

Lionel Messi, “Kariyerinin bir bölümünde ülkesinin bir takımında oynayıp oynayamayacağı” sorusuna, “Neler olacağını bilmiyorum, Newell’s Old Boys’a (Barcelona altyapısına girmeden önce oynadığı kulüp) dönüp dönmeyeceğimi de. Gelecek yıl nerede oynayacağımı bilmiyorum. Futbolda bir gecede çok şey değişebilir. Her zaman kariyerimi Barcelona’da bitireceğimi söylüyorum ama ne olacağını ancak Tanrı bilir” yanıtını verdi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.