logo

26 Mayıs 2014

Mancini: Onu satmak intihar olur!

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Sarı-Kırmızılıların Hollandalı yıldızı Weslej Sneijder için son kararını verdi.

Galatasaray teknik direktörü Roberto Mancini, Manchester United’in istediği Hollandalı yıldız için sert bir rapor verdi.
Sneijder’i satmak intihar olur
“Wesley her türlü sistemde oynayabilen, joker bir oyuncu. Yeni dönemde de oyun sistemimde en önemli rolü o üstlenecek. Yüzde yüz takımda kalması gereken biri. Onu satmak intihar olur.”
Galatasaray bir yandan kadrosunu güçlendirmek için çalışırken, bir yandan da elindeki çilekleri kaptırmamak konusunda çaba gösteriyor. G.Saray’ın son maçlarında müthiş bir performans ortaya koyan ve form grafiği çok yükselen Sneijder’e gelen teklifler en çok da Mancini’yi korkutuyor. Louis van Gaal’in Manchester United’in başına geçmesinin ardından kadrosunda görmek istediği Sneijder’i talip olması İtalyan Hoca’nın kabusu oldu. Sneijder’in Hollanda’yla Dünya Kupası’nda göstereceği performansın ardından bu tekliflerin artmasını bekleyen Mancini, yönetime kesinlikle satılmaması konusunda rapor bıraktı.
BÖYLE BİR PROJEMİZ YOK
Yöneticilerin Hollandalı oyuncuya teklifler geldiğini açıklaması üzerine harekete geçen Mancini, “Sneijder’i kesinlikle satmamalıyız” talebinde bulundu. Yıldız oyuncunun bu sezon takıma kattığı değerin göz önünde bulundurulmasını isteyen Mancini, “Wesley her sistemde oynatabildiğim joker bir oyuncu. O yüzden takım için çok önemli. Gelecek sezonda da en çok ihtiyacım olan oyunculardan biri Sneijder. Kesinlikle satılmamalı. Onu satmak intihar olur” diye rapor verdi. Yönetim de bu konuda İtalyan Hoca’dan rahat olmasını istedi. Sneijder’i satmak gibi bir düşüncenin bulunmadığı da Mancini’ye iletildi.(Akşam)

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.