logo

24 Ağustos 2014

Lucescu fena patladı! Galatasaray…

G.Saray teklifi reddetmesi sonrasında pişman olduğu ifade edilen Lucescu, Shakhtar Donetsk resmi sitesi üzerinden iddialara yanıt verdi.

Türk basınına patlayan Mircea Lucescu, “Türk basını her zaman kendi kafalarına göre bazı şeyler ortaya çıkarmayı seviyor. İlk önce, ben onları hiçbiri ile konuşmadım. Burada, Shakhtar’da kalmaya tüm yüreğimle karar verdim, pişman falan olduğum yok. Başkanla yaptığım görüşmede nasıl kalacağımı bile konuşmadık. Sezonu nasıl organize ederiz onu konuştuk” ifadelerini kullandı.

“HERKES BENİM İMZALAMAMI BEKLİYORDU”

Galatasaray ile anlaşmasını bekleyenlerin, gerçekleşmeyince farklı şeyler yazdığını belirten Romen teknik adam, “Ben bu konu hakkında çok konuştum. Herkes farklı bir şey yazıyor. Çoğu gazeteci değişik şeyler rapor ediyor, kendi bakış açılarına göre değerlendiriyor. Muhtemelen herkes benim Türk kulübü ile imzalamamı bekliyordu. Buna rağmen ben burada kalacağımı ve zorlu bir sezonun sorumluluğunu alacağını söyledim. İnsanlar bu nedenle bir anlam bulmaya çalışıyorlar” dedi.

“BİR DAHA CEVAP VERMEYECEĞİM”

Artık Galatasaray sorularına cevap vermeyeceğini kaydeden deneyimli hoca, “İnternet ve tüm medya benden bilgi almaya çalışıyor ve ben artık tekrara girmek istemiyorum. Böyle şeylere artık cevap verme peşinde bile değilim. Konuşmayacağım.” diye konuştu.

Etiketler: » »
Share
641 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.