logo

İmam cinneti: 2 ölü

Manisa’da, boşandığı eşinin başka biriyle evleneceğini duyunca cinnet getiren imam Hayrullah Ö. dehşet saçtı. Eski kayınpederi ve kayınvalidesini bıçakla öldüren imam, eski eşini de yaralayıp 12 yaşındaki çocuğunu yanına alarak kaçtı.

Kırkağaç Belediyesi’nde taşeron firmaya bağlı temizlik işçisi olarak çalışan 28 yaşındaki Naciye Çam, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 7 yıl önce imam eşi Hayrullah Ö.’den boşanıp, baba evine döndü.

Mahkeme çiftin o dönemde 5 yaşında olan çocukları A.Ö.’nün velayetini annesine verdi.

Boşandığı eşinin başka biriyle evleneceğini duyan imam Hayrullah Ö., oğlunu almak için saat 01.00 sıralarında eski kayınpederinin Kadriye Mahallesi’ndeki evine geldi.

İddiaya göre, Hayrullah Ö., çıkan tartışmanın ardından eski kayınpederi 60 yaşındaki Kemal Çam, kayınvalidesi 55 yaşındaki Nazmiye Çam ve boşandığı eşi Naciye Çam’ı vücudunun çeşitli yerlerinden defalarca bıçakladı. Hayrullah Ö., oğlunu da alıp, gasp ettiği boşandığı eşine ait otomobille kaçtı.

Gürültüleri duyan komşularının haber vermesi üzerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri Nazmiye Çam’ın yaşamını yitirdiğini belirledi, ağır yaralı olan Kemal Çam ve Naciye Çam ise Kırkağaç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Buradaki ilk müdahalenin Kemal Çam, Soma Beşyol Devlet Hastanesi, kızı Naciye Çam ise Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kemal Çam da burada doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılmadı.

BALIKESİR’DE YAKALANDI
Polis, olayın ardınan kaçan imam Hayrullah Ö.’yü Balıkesir’in Kepsut İlçesi’nde yakaladı.

Gözaltına alınan Hayrullah Ö., Kırkağaç’a götürülürken, polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
666 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.