logo

21 Mayıs 2014

İki dev onun için savaşıyor

İngiltere’de yayın yapan ”football directnews” sitesinin haberine göre Everton’da kiralık olarak oynayan Lacina Traore için Galatasaray ve Fenerbahçe’nin rekabet halinde olduğu iddia edildi.

Roberto Manci’nin Drogba’nın gidişinin ardından forvet transferine önem verdiğini belirten Footbal Direct New adlı site, İtalyan teknik adamın Drogba’nın boşluğunu vatandaşı Traore ile dolduracağını iddia etti.
”MANCİNİ’NİN ARADIĞI TİPTE BİR OYUNCU”
İtalyan teknik adamın fiziksel anlamda güçlü bir forvet oyuncusu arayışına girdiğinin altını çizilirken, Traore’nin Mancini’nin aradığı özelliklerde bir isim olduğuna dikkat çekildi. Fenerbahçe’nin ise bu yarışta ezeli rakibini yalnız bırakmayacağı iddia edilirken, transfer yarışının kızışabileceğini iddia ettiler.
Monaco’dan bu sezon kiralık olarak Premier lig ekiplerinden Everton’a trasfer olan yıldız forvet, bu sezon biri kupa biri lig olmak üzere sadece 2 maçta yer alabildi. Özellikle Rusya’nın Anzhi takımında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Fildişili oyuncu sonrasında ise Monaco’ya transfer olmuş ve İtalyan Teknik adam Cladio Ranieri ile yaşadığı sorunlar nedeni ile kadro şansı bulmakta zorlanmıştı.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1306 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.