logo

12 Haziran 2014

Hapiste olmasa Brezilya kalesinde olacak

Brezilya’da üst düzey kulüplerde forma giyerken 22 yıl hapis cezasına çarptırılan Bruno Fernandes, Dünya Kupası maçlarında hapiste olacak.

EŞİNİ ÖLDÜRMEYE AZMETTİRMEKTEN 22 YIL CEZA ALDI

Dünya hapisteki kaleci Bruno Fernandez’in dramını konuşuyor. Brezilya’nın Flamengo ekibinin kalecisi olan ve ülkenin en iyi kalecileri arasında gösterilen file bekçisi geçtiğimiz yıllarda hapis cezasına çarptırılmıştı. Eşini öldürmeye azmettirmekten dolayı 22 yıl hapis cezası alan Fernandez için ‘eğer hapse girmese şimdi milli takımda forma giyecekti’ yorumları yapılıyor.

DÜNYA KUPASI OYNANIRKEN, DEMİR PARMAKLIKLAR ARDINDA OLACAK

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre; Dünya Kupası’nın başlamasına artık sayılı saatler kala oyuncunun durumu bir kez daha güdeme geldi. Arkadaşları kendi seyircileri önünde en önemli futbol organizasyonuna çıkmaya hazırlanırken 30 yaşındaki tutsak file bekçisi demir parmaklıklar ardında olacak.

EŞİNİN CESEDİNİ SAKLAMIŞTI

Atletico Mineiro, Corinthians ve Flamengo gibi ülkenin önde gelen takımlarında forma giyen kaleci Bruno Fernandes de Souza, öldürmeye azmettirmenin yanında eşinin cesedini sakladığı ve bebeklerini kaçırdığı için de cezalandırılmıştı. Yaklaşık üç yıldır hapiste olan Fernandez’in bu süredeki iyi hali göz önünde bulundurularak geçen sene oyuncuya kısmi futbol oynama özgürlüğü verilmiş ve Montes Claros takımıyla beş yıllık sözleşme imzalayan futbolcunun bölgesel ligdeki maçlara iştirakine müsade edilmişti.

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.