logo

05 Ağustos 2014

Halilhodzic’in istediği iki Galatasaraylı!

Teknik direktör Halilhodzic’in yönetime verdiği listede Galatasaraylı Amrabat ve Yekta Kurtuluş ile Eskişehirsporlu Erkan Zengin var!

Trabzonspor’un teknik direktörü Vahid Halilhodzic’in transferlerle ilgili sert ve keskin söylemleri gündeme bomba gibi düşerken, Boşnak hocanın alınmasını istediği futbolcular da ortaya çıkmaya başladı.

Kurt çalıştırıcı, Afrika Uluslar Kupası’ndan tanıdığı Galatasaraylı Amrabat ile Yekta ve Eskişehirsporlu Erkan Zengin’in kadroya dahil edilmesini talep etti.

Amrabat’la ilgili referansı kendi verilerine göre belirleyen Halilhodzic’i, Yekta ve Erkan konusunda ise yardımcısı Fatih Kavlak ikna etti. Her iki ismin de son derece kaliteli ve katkı yapacak futbolcular olduklarını doğrultusunda ısrarcı olan Kavlak’a güvenen Halilhodzic bu 3 futbolcunun transferiyle ilgili gereken tüm çabanın gösterilmesi yönünde görüş bildirdi.

Boşnak hocanın talebi sonrasında bu futbolcular için transfer komitesinin harekete geçtiği, G.Saray ve Eskişehirspor yönetimi ile temas kurduğu dile getirildi.
Kaynak: Fotomaç

Etiketler: » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.