logo

23 Ekim 2014

Halilhodzic’dençok tartışılacak sözler! “3 teklif aldım…”

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, yarın akşam karşılaşacakları Lokeren maçı öncesi flaş açıklamalarda bulundu.

Vahid HalilhodzicTrabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, Avrupa’da yollarına devam etmeleri için Lokeren maçını kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Basın toplantısına gelmeden önce 2 transfer teklif mesajı aldığını da açıklayan Boşnak teknik adam, “Ben bu sene bir şey yapmaya, oturtmaya çalışacağım. Ama baktım ki imkansız, o zaman giderim.” diye konuştu.

Bir soru üzerine sözleşmesinin 1+1 yıllık olduğunu tekrarlayan Vahid Halilhodzic, sezon sonunda oturup tekrar konuşacaklarını dile getirdi.

Basın toplantısına gelmeden önce 2 teklif aldığını da açıklayan Boşnak hoca, cep telefonundaki mesajları göstererek şunları ifade etti:

“Buraya gelmeden önce 2 teklif geldi. Ve o teklifler şuan aldığım miktarın 3 katı. Geçen de arkadaşımızdan ‘itifa adecek misiniz’ diye bir soru geldi. Ben bu sene bir şey yapmaya, oturmaya çalışacağım. Ama baktım ki imkansız o zaman hiç bir sorun olmadan giderim. Ben de Trabzonspor’u şampiyon yapmak isterim. Trabzonspor şampiyon olsun diye bir çalışıyoruz.” 

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.