logo

26 Aralık 2014

Galatasaray’ın eski hocası Caner Erkin’i istiyor!

Galatasaray’ın eski Teknik Direktörü Roberto Mancini, Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Caner Erkin’e talip oldu.

Caner ErkinAdının farklı olaylarla gündeme gelmesinden rahatsız olan yıldız futbolcunun ocak ayında F.Bahçe’den ayrılıp İnter ya da Roma’dan birine imza atacağı iddia edildi.

Devre arasında takımı güçlendirmeye yönelik transfer hamleleri gerçekleştirmeye hazırlanan Fenerbahçe, büyük bir yıldızını kaybedebilir. Geçen sezon elde edilen şampiyonlukta ortaya koyduğu müthiş futbolla en büyük katkıyı sağlayan isimlerin başında yer alan Caner Erkin’in, Fenerbahçe’den ayrılacağı ileri sürüldü. İddia İtalyan basın organlarından geldi.

MANCİNİ DEVREYE GİRECEK

Çizme basını, sezon başında Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatan Caner’in yoluna artık Avrupa’nın dev kulüplerinden birinde devam etmek istediğini ileri sürerken, oyuncunun futbol dışı konularda adının sıkça gündeme gelmesinden rahatsız olduğuna değinildi. 26 yaşındaki milli yıldızın, devre arasında ayrılmak için yönetimden izin isteyeceği, adresinin ise İtalya olacağı vurgulandı. İtalyan medyasında çıkan haberlere göre, daha önce Inter ile söz kesen fakat transferi son anda iptal olan Caner için Mancini’nin devreye girdiği ve bu transferi bitirmek istediği belirtildi. Inter’in bu transferdeki en büyük rakibinin ise Roma olduğu duyuruldu.

Kaynak : Fotomaç

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.