logo

19 Temmuz 2014

Galatasaray’dan süper teklif!

Galatasaray, Erkan ve Tarık için Eskişehirspor’a, Umut Bulut ile Umut Gündoğan’ın bonservisinin yanı sıra 3 milyon Euro da para önerdi.

Sarı-Kırmızılılar, transferde iki bomba birden patlatmaya hazırlanıyor. Kadrodaki yerli alternatifleri güçlendirmek isteyen yönetim, Cesare Prandelli’nin onayıyla Tarık Çamdal ve Erkan Zengin için Eskişehirspor’un kapısını çalmıştı. Es Es, ilk görüşmede iki oyuncuya karşılık Amrabat ve 7 milyon Euro istedi. Bunu kabul etmeyen Sarı-Kırmızılılar, çok ses getirecek bir teklifle Eskişehirspor’un kapısını çaldı. Sürpriz bir şekilde Umut Bulut’un da takasta önerildiği bir teklif sunuldu. Bu teklife göre yıldız golcünün yanı sıra Umut Gündoğan artı 3 milyon Euro önerildi. Galatasaray’ın bu hamlesi, Es Es cephesini de şaşırttı. Yönetim, teklifi teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile değerlendirdikten sonra Sarı-Kırmızılı ekibe son kararını açıklayacak.

İkisi de çok istiyor

Hem Tarık Çamdal, hem de Erkan Zengin, Galatasaray’a gitmeye hazır. Hatta iki oyuncunun da Eskişehirspor Yönetimi’yle görüşüp, bu isteklerini ilettikleri öne sürüldü. Dev takasta kullanılması planlanan Umut Bulut’un, Eskişehirspor’a gitmeyi kabul etmeyeceği ise merak konusu.

Kulüpleri Bekliyorlar

Galatasaray’ın yaptığı cazip teklifin ardından Tarık Çamdal ve Erkan Zengin, Eskişehirspor Yönetimi’nin vereceği kararı beklemeye başladı. Transferin gerçekleşmesi halinde önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynama şansı yakalayacak olan ikili, iki kulübün anlaşmaya varmasını umuyor.
Kaynak: Fanatik

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
593 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.