logo

07 Ocak 2015

Galatasaray’dan kesin gönderilecek isimler

Galatasaray’da kimler gidecek? Takımda kimler kalacak? Devre arası transfer sezonu Cimbom’da oldukça hareketli geçeceğe benziyor.

gs-Galatasaray-burak-emreGalatasaray’da gidecek isimler şekillenmeye başladı. Buna göre, kadro dışı bırakılan ve A2 takımına gönderilen Engin Baytar ile Yiğit Gökoğlan ilk başta satılacak isimler… Yine 2.2 milyon euro alan Eboue de alacaklarına karşılık serbest bırakılacak.

Furkan ve Umut Gündoğan ise Karabük’e kiralanacak. Gençlerden Alperen, Birhan ve Emre Can ise oynayabilecekleri bir takıma kiralanacak. İlk devreyi sakatlığı nedeniyle oynamadan geçiren Aydın Yılmaz da talibi çıkması durumunda gönderilecek. Veysel ve Tarık gibi forma giyemeyen isimlerin durumu ise henüz netleşmedi. Bu iki oyuncunun aldıkları yüksek paralar nedeniyle gitmesi zor görünüyor. Ama yine de Veysel konusunda Trabzonspor ile anlaşma olasılığı bulunuyor.

YEKTA İSTERSE BAŞKA TAKIMA GİDEBİLECEK

Yekta da gitmek istemesi durumunda gönderilecek. Durumu net olmayan isimlerden biri de Gökhan Zan. Hamza Hamzaoğlu bu oyuncu ile ilgili kararını stoper takviyesine göre verecek.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.