logo

20 Ağustos 2014

Galatasaray’da tüm yollar ona çıkıyor

Ünal Aysal’ın da açıkladığı üzere stoper, bek ve forvet mevkisine takviye yapacak olan Galatasaray’da seçenekler daralmaya başladı. Hedefte bir isim var.

Spor Toto Süper Lig’de dördüncü yıldızı hedefleyen ve Avrupa’da da alternatifli bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, transferde son ik haftaya girilirken hedeflerini minimuma indirdi ve artık resmi adımları atmaya hazırlanıyor. Ünal Aysal doğruladı
TTnet ile imzalanan sponsorluk anlaşmasında açıklamalar yapan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, stoper, bek ve yardımcı bir forvet alacağız demişti. Galatasaray’ın listesinde olduğu bilinen isimler olan Lukas Podolski ve Joel Campbell, bu tariflere uyan oyuncular olarak dikkat çekerken, Podolski’den maliyeti sebebi ile vazgeçilmesi yüzünden ibre tekrar Joel Campbell’a döndü.

 Beşiktaş maçında oynamadı 
Yaz transfer sezonunun başından beri ismi Galatasaray ile anılan Kosta Rikalı oyuncu Joel Campbell, özllikle hocası Arsene Wenger tarafından takımda tutlmak isteniyordu. Fakat Beşiktaş ile oynana Şampiyonlar Ligi maçında Arsenal’in forveti Oliver Giroud’nun kötü performansına rağmen süre almayı başaramayan Joel Campbell’ın Galatasaray’a transferi yeniden gündeme geldi. Ünal Aysal’ın da tarif ettiği üzere “yardımcı forvet” tanımına uyan Campbell, sarı kırmızılı takıma bir sezon kiralık olarak gelebilir.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
562 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.