logo

13 Temmuz 2014

Galatasaray’da Bruma sevinci

Portekizli’nin tedavi sürecinde uyguladığı özel programla fiziksel olarak gelişip, kaslarını güçlendirdiği ifade edildi

Geçtiğimiz sezon Sporting Lizbon’dan büyük umutlarla transfer edilen ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle ligin 2. yarısında forma giyemeyen genç yıldız, yeni görüntüsüyle herkesi şaşırttı. Ameliyatının ardından rehabilitasyon sürecini Portekiz’de geçiren genç futbolcu, fiziksel olarak büyük bir değişim yaşadı. Sakatlanmadan önce 54 kilo olan Bruma, yoğun bir çalışma temposuyla fiziksel olarak kendini geliştirirken 62 kiloya yükseldi. Basına açık yapılan ilk idmanda Portekizli futbolcunun eski zayıf fiziğinin kaslı bir yapıya dönmesi dikkat çekerken, genç futbolcunun son hali takım arkadaşlarını da şaşırttı.

İlham kaynağı Ronaldo

Bruma’nın, kulüp doktoru Yener İnce’nin hazırladığı özel programı uyguladığı öğrenildi. İnce ile sürekli iletişim halinde olan yıldız, idman programlarına mail yoluyla ulaşırken, yakaladığı verileri de yine mail yoluyla sarı-kırmızılı yetkililere ulaştırdı. Teknolojiyi bu süreçte çok iyi kullanan Bruma, Florya ile irtibatını hiç kesmedi. Genç oyuncunun en büyük yardımcısı ise ünlü yıldız Cristiano Ronaldo oldu. Antrenman yaptığı salona Ronaldo’nun Manchester’a gitmeden önceki ve gittikten sonraki fotoğraflarını asan Bruma, vatandaşından ilham aldı.

PRANDELLi DE ÇOK BEĞENDi

Bruma’nın yeni görüntüsünü Cesare Prandelli de beğendi. İtalyan hocanın, idmanlarda yakından ilgilendiği Portekizli oyuncuya ilk 11’de şans vermeyi planladığı bildirildi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1767 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.