logo

20 Haziran 2014

G.Saraylı Hajrovic bir ilki gerçekleştirebilir!

Galatasaray’da gündem basketbol ancak 5 aylık maliyeti 9 milyon Euro’ya ulaşan ve 4.6 milyon Euro tazminat isteyen İzet Hajroviç, sarı-kırmızılıyönetimin başını çok ağrıtacak. Hajrovic haklı bulunursa Galatasaray tarihinin en pahalı oyuncusu olacak. Galatasaray’daki Hajrovic skandalı önümüzdeki günlerde sarı-kırmızılıyönetimin başını ağrıtacağa benziyor. Bosnalı oyuncu, Cimbom’dan 4.6 milyon Euro tazminat istiyor. İşte Hajrovic’in hikayesi: 1 Galatasaray scout […]

Galatasaray’da gündem basketbol ancak 5 aylık maliyeti 9 milyon Euro’ya ulaşan ve 4.6 milyon Euro tazminat isteyen İzet Hajroviç, sarı-kırmızılıyönetimin başını çok ağrıtacak. Hajrovic haklı bulunursa Galatasaray tarihinin en pahalı oyuncusu olacak.
Galatasaray’daki Hajrovic skandalı önümüzdeki günlerde sarı-kırmızılıyönetimin başını ağrıtacağa benziyor. Bosnalı oyuncu, Cimbom’dan 4.6 milyon Euro tazminat istiyor. İşte Hajrovic’in hikayesi:

1 Galatasaray scout ekibi “Alınsın” raporu vermediği halde Hajrovic, Başkan Ünal Aysal’ın bir arkadaşının tavsiyesiyle devre arası transfer edildi.
2 Hajrovic’e Türk pasaportu çıkarılacağı söylendi ama Bosnalı oyuncuyabancı statüsünde oynamaya devam etti.
3Hajrovic’in imzası sonrasında Amrabat Malaga’ya kiralık gönderildi. Bosnalı genç oyuncu tel tel dökülürken, Amrabat İspanya’da eski günlerine döndü.
4 İsviçre’ de senelik 300 bin Euro kazanan Hajrovic’e yarım sezon için 550 bin Euro verildi. Boşnak oyuncu Grasshopper’da kazandığı paranın 3 katınıkazandı.
5 Doksan gün alacakları ödenmedi ve sözleşmesini tek taraflı feshetmekiçin Galatasaray’ı FIFA’ya şikayet etti.
6 Sarı-kırmızılı kulübün serbest kalan Hajrovic’e 4.6 milyon Euro tazminatödeme ihtimali var.
7 Beş aylık Hajrovic macerası G.Saray’a 9 milyon Euro’ya patlamak üzere…
SEZONUN EN ÇETİN PAZARLIĞI!
Hajrovic’in avukatı ile pazarlık masasına oturan Galatasaray, 4.6 milyon Euro’yu 1 milyon Euro’ya indirip FIFA nezdinde konuyu kapatmak istiyor. Bu arada Boşnak oyuncunun, gönderdiği ihtarnamede Cimbom’a 15 gün süretanıdığı ancak yönetimin bu süreyi geçirdiği için faturanın kabardığı bildirildi. (Takvim)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.