logo

31 Mayıs 2014

Fenerbahçe’den karşı atak!

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın yaptığı açıklamalar sonrasında Fenerbahçe de harekete geçiyor.

İlk defa Mehmet Yıldız, Abdurrahman Dereli ve Semavi Uzun isimlerini vererek Trabzonspor’un teşvik primi teklif ettiğini iddia eden Otyakmaz’ın bu sözleri yeni bir süreci başlatıyor.
Sivasspor UEFA Disiplin Kurulu’na 2 Haziran’da savunma yapmaya hazırlanırken bu savunmada Trabzonspor’un teşvik teklifi ile ilgili tüm bilgiler ve itiraflar Mecnun Otyakmaz, Mehmet Yıldız ve katılırsa Abdurrahman Dereli tarafından tekrarlanacak. İşte bu aşamadan sonra Fenerbahçe devreye girmeye hazırlanıyor.

TFF’YE DE BAŞVURULABİLİR

Başkan Mecnun Otyakmaz ve eski Sivasspor futbolcusu Mehmet Yıldız’ın vereceği savunmalardan sonra Fenerbahçe bu savunmaları “Yeni delil” olarak gösterip Trabzonspor’un da soruşturmaya dahil edilmesi için girişim de bulunacak.
Sivasspor’un yapacağı savunmaya olayda adı geçen bir diğer isim Abdurrahman Dereli’nin de katılması beklenirken tüm bunlar Fenerbahçe tarafından koz olarak kullanılacak.
UEFA’ya başvuru yapmaya kesin olarak hazırlanan Sarı-Lacivertliler olayın TFF aşamasında ise henüz kararını vermiş durumda değil.
Fenerbahçe yapılacak değerlendirmelerin ardından TFF’ye başvuracak ya da olayı sadece UEFA bazında sınırlı tutacak.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
709 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.