logo

03 Ağustos 2014

Ersun Yanal’ın hakem isyanı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Sevilla ile oynadıkları hazırlık mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Yanal henüz hazır olmadıklarını vurgularken, hakemin performansından memnun olmadığını belirtti.

İŞTE YANAL’IN SÖZLERİ…

“İstediğimiz yerdeyiz ve yükselmeye devam edeceğiz. Bir takım şeyler deniyoruz. Şimdi bir turnuva var ve 45’er dakikadan iki maç oynayacağız. Bazı oyuncularımızın hazır olmaması dezavantaj gibi. Daha Kuyt katılacak aramıza. G.Saray maçına hazır olacağız diye düşünüyorum. Sakat vermedik, sevindirici. Bugün hazır bir takıma karşı oynadık. Bazı savunma hatalarımız var. Ben kamp döneminden oldukça memnunum. ”

“HAKEMİ ELEŞTİRİYORUM”

“Oyun sert başladı. Karşı takım oldukça agresif oynadı. Ben de hakemi eleştiriyorum. Diego’nun alt baldırına gelen bir darbe var. özellikle birkaç oyuncu sert müdahalede bulundu. Oyuncular bazen canları yanında tepki gösteriyor. Oyunun başı da agresif durumlara neden oldu.”

“DIEGO HER GÜN KENDİNİ GELİŞTİRİYOR”

İki maçta da aslında aynı dizilişte çıktık ve daha sonra dizilişi değiştirdik. Geçen seneden bir oyunumuz var ve bunu zaten iyi oynuyoruz. Ancak kadrodaki değişiklikler bize cevap verebilir mi sorusunun cevabını buralardan bulabilirdik.

Diego her geçen gün temposunu yükseltiyor. Çok tecrübeli bir oyuncu. Zorlanıyoruz, zorlanmak zorundayız, zorlanmadan gelişemeyiz.

Etiketler: » » » » »
Share
758 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.