logo

16 Eylül 2014

Burak Yılmaz’a büyük tepki!

Burak Yılmaz’ın Ümit Karan’a yaptığı iddia edilen açıklamalar sosyal medyada taraftarları adeta çılgına çevirdi.

Son haftalardaki formsuzluğu sebebiyle Galatasaray taraftarından büyük tepki alan Burak Yılmaz son olarak Ümit Karan’a yaptığı iddia edilen açıklamalar yüzünden büyük tepki çekmeye devam ediyor.

Habertürk’te çıktığı programda Burak’la konuştuğunu söyleyen ve Burak’ın şikayetlerini anlatan Ümit Karan şu ifadeleri kullanmıştı; “Burak Yılmaz ile sık sık konuşuyorum. Hatta en son dün konuştum. Burak bana, “Ben de anlamıyorum. Sürekli çalışıyoruz. İnanılmaz koşuyoruz. Ama sonuç yok. Ben de çözemedim bu işi” dedi. G.Saray’ın da sorunu bu. Prandelli’nin takımı sürekli çalıştırıp koşturması”

Bu açıklamaların gündeme düşmesinin ardından sosyal medyada Burak’a olan tepkiler attı. Galatasaraylı yıldıza aldığı para üzerinden tepki gösteren taraftarlar oyuncuya futbolcuysan koşacaksın koşmak istemiyorsan futbolcu olmayacaksın derken aldığın paranın hakkını ver ifadelerini kullandı.

İşte tepkiler:

Doğan Ahmet 16/09/2014 01:34
@atakanerinc Ne oldulan kuyruk acın nerden mal,ın önde gideni pc nerde çok yittik vanınmı yandıda adımızı ağzına alıyosun gerizekalı burası yorum için var ama sen gibi totoşlar niye var onu anlayamadık..

atakanerinc15/09/2014 18:10
Doğan ahmet ve 12mayıs2013 gerizekalıları mal herifler daha yorum yapmamış mı hayret her boka burnunu sokarlar ocluk yapmadan duramazlar

ahmet ozturk15/09/2014 17:13
Burak iyi futbolcu ama yanına iyi bir nokta forvet lazım Trabzon’da dikkatler üzerinde değildi beklentiler azdı yinede sahib çıkılmalı alternatifi yok

Etiketler: » » »
Share
582 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.