logo

15 Haziran 2014

Beşiktaş Alman yıldızla anlaştı! Ama…

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş için Marko Marin iddiası günden güne güçlenmeye başladı.

Geçtiğimiz sezon Chelsea’den Sevilla’ya kiralanan ve Endülüs temsilcisinde istediği başarıya kalamayan Marin için bir süredir nabız yoklayan siyah-beyazlı yönetimin, Alman yıldız ile prensip anlaşmasına vardığı ancak Chelsea’yi ikna etmekte zorlandığı öğrenildi.
Marko Marin ile yaptığı görüşmelerde büyük oranda el sıkışan siyah-beyazlı yönetim, Chelsea’nin Marin’i direkt satmak istemesi ya da takasta kullanmak istemesinden dolayı kiralık formülünde ciddi sıkıntı yaşadı ve alternatif teklifler hazırlamaya başladı.
Siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic’in ısrarlı bir şekilde transfer etmek istediği Alman yıldız için maksimum 3.5 milyon avroluk bir bütçe belirleyen yönetim, Chelsea’nin 9 milyon avroluk bonservis bedeli karşısında süreci yeniden ela almaya karar verdi.
CENK İLE MARİN BERABER ÇALIŞIYOR
Öte yandan Beşiktaş’ın yeni transferi Cenk Tosun, sezon öncesi hazırlıklarını Marko Marin ile birlikte Almanya’da sürdürüyor. Oldukça yakın arkadaş oldukları bilinen Cenk Tosun ve Marko Marin ikilisi Frankfurt’un Riederwald bölgesinde, Bayer Le (Sporx)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.