logo

04 Temmuz 2014

Anlaşma tamam! İşte Muhammed’in yeni takımı!

Kayseri Erciyesspor, Beşiktaş’ın genç yeteneği Muhammed Demirci ile anlaşmaya vardı.

Kayseri Erciyesspor başkanı Ziya Eren, Beşiktaşlı muhammed Demirci ile her konuda anlaştıklarını, siyah beyazlı kulüpten de onay aldıklarını söyledi. Eren, “Beşiktaş kulübümüzünde anlayış göstermesi üzerine Muhammed Demirci ile görüşüp anlaştık. Büyük olasılıkla forvet arkası 10 numara olarak, yeni sezonda Kayseri Erciyessporumuzda forma giyecek” dedi.
Bu arada, Kayseri Erciyesspor’un yeni sezon hazırlıkları yarın saat 18.00’de Hürriyet yeniköy tesislerinde başlayacak. Çalışmalara şu ana kadar transferleri gerçekleşen yeni ve sözleşmesi süren eski oyuncular katılacak. Hikmet Karaman’ın yerine teknik direktörlük görevini üstlenen Bülent Korkmaz’ın da yarın Kayseri’ye gelerek çalışmaya nezaret edeceği ve bu arada sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Kayseri Erciyesspor, 4-11 Temmuz tarihleri arasında Kayseri’de çalışacak. Daha sonra oyunculara 3 gün izin verilecek. 2’nci etap kampı 17-27 Temmuz tarihleri arasında Erzurum’da, 3’üncü etap çalışması ise Avusturya Salzburg’da 31 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Etiketler: » » » » »
Share
640 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.