logo

24 Kasım 2014

Albayrak’tan gündemi sarsacak flaş açıklamalar

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu

Albayrak-PrandelliGalatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, katıldığı televizyon programında gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Prandelli hakkında çarpıcı sözler söyleyen Albayrak, “Şu şartlarda Prandelli’nin arkasında durmam zor. Mukavelesine baksanız kafayı yersiniz” dedi.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, telefonla bağlandığı Telegol programında gündemi sarsacek açıklamalara imza attı.

Albayrak, “Galatasaraylı taraftarlar yerden göğe kadar haklıdır. Şu şartlarda Prandelli’nin arkasında kalmam zor. İçim kan ağlıyor. Eski yönetim Prandelli’ye gerçekleştirilemeyecek sözler vermiş. Cesare Prandelli’ye vaad edilenler inanılmaz. Şu anda futboldan memnun değilim. Mukavelesine baksanız kafayı yersiniz. İki gün sonra Avrupa maçımız var, ne olur yapmayın. Sözleşmesinde çok ağır maddeler var. Mancini hayatımda tandığım en dürüst insanlardan biri. 1 kuruş para almadan gitmiş. Prandelli, ‘Ben buraya çalışmaya geldim’ diyor” dedi.

“OCAK AYINDA KADAR ZAMAN VERİN”

“Cesare Prandelli ile yollar ayrılacak mı?” sorusuna Albayrak, “Bize Ocak ayına kadar zaman verin” dedi.

Ocak ayından takımda çok ciddi gelişmelerin olacağını söyleyen Albayrak, “Takıma giremeyen oyuncuları satacağız. Bu gidenlerin ardından tasarruf yapacağız ve 1-2 oyuncu alacağız. Ocak’ta birkaç yıldız alınacak. Yıldız futbolcu satmayacağız. Ocak ayında futbolcularda çok ciddi bir değişiklik olacak. Galatasaray, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ın Trabzonspor’un formasını giymeyi Allah herkese nasip etmez. Ocak ayında oynayanlar oynayacak, oynamayanlar gidecek” dedi.

“TRABZONSPOR MAÇINI KAZANAMAYIZ DEDİM”

Wesley Sneijder’in Trabzonspor maçına 11’de başlamamasıyla ilgili olarak, “Sneijder’i Ali Dürüst oynatmadı gibi bir şey söz konusu değil. Kadroyu gördükten sonra moralim çok bozuldu. Ali Dürüst bana ‘Ne oldu? dedi. ‘Bu kadroyla bu maçı alamayız’ dedim. Biz kadroya karışamayız. Taraftarlarımızın hepsinden özür diliyorum. Taraftarımız Sneijder oynayacak diye kombine alıyor, kaliteli futbol için kombine alıyor. Galatasaray’da Sneijder’i bilerek küstürmeye çalıştığımızı söyleyen yönetici varsa derhal istifa etsin. Sneijder ile sözleşme uzatacağız. Kendisi ile konuştuk. Ne demek küstürmek. Böyle bir şey söz konusu değil” şeklinde konuştu.

“HİKMET KARAMAN’A TEKLİF YAPMADIK”

Teknik direktör Hikmet Karaman’a teklif yapıp yapmadığı sorulan Albayrak, “Hikmet Karaman’a bir teklif götürmedim” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.