logo

Twitter’daki kalp krizi geçirdiği iddiasına sert yanıt

Kalp krizi geçirdiği iddialarını yalanlayan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Gerçek dışı, ahlak dışıdır, edep dışıdır. Hamdolsun çok iyiyim” dedi.

Bülent ArınçBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kalp krizi geçirerekGATA’ya kaldırıldığı iddialarının doğru olmadığını söyledi.

Gazetecilere konuyla ilgili açıklama yapan Bülent Arınç, şöyle konuştu:

“Hamdolsun çok iyiyim. Sabah sık sık beni arayanlar oldu. Bu çok büyük bir terbiyesizlik, ahlakdışı bir şey. Çok üzgünüm; ailemiz, çocuklarımız, sevenlerimiz, dostlarımız var. Bana sabah 6’dan sonra haber verdiler.

Gerçek dışıdır, ahlak dışıdır, edep dışıdır. Panik doğurmak, böyle olmasını arzu etmek çirkin bir duruş. ‘Oh olsun’ diyenler de çıkabilir. Bu, kişilik haklarına çok büyük bir saldırı. Bana değil, bir başkasına da yapılabilir. Tasvip edilecek bir davranış değil. İnsanlık dışı bir hareket, yapanları kınıyorum. Allah’a havale ediyorum.

Daha önce de tweetlerde eşimin beni terk edip, çocukların yanında kaldığı, aramızda geçimsizlik olduğu yönünde iddialar yer almıştı. Özel hayatımıza bu kadar girilirse, kişilik haklarımıza saldırı olursa bu sadece bizi değil, herkesi yaralar. Sanal alemde yazılanların da insanları etkilediğini düşünüyorum. Doğru olmalıyız, dürüst olmalıyız. Yalan, yanlış haberlerle insanları üzmemeliyiz. “

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.