logo

12 Kasım 2014

“Trabzonspor, 2010-11 sezonu şampiyonu”

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, Ersun Yanal ile prensipte anlaştıklarını söyledi.

Köksal GüneyErsun Yanal’ın 1,5 yıl boyunca Trabzonspor’da çalıştığını anımsatan Köksal Güney, deneyimli teknik adamın kendi isteğiyle takımdan gitmediğini kaydetti.

Güney, hangi teknik adamı getirseler de bir takım karşıt düşüncelerin olacağını dile getirerek, herkesin düşüncesine saygı duyduklarını belirtti.

Trabzonspor birinci sınıf bir takım olduğunu vurgulayan Güney, “Bu takımı çalıştıracak hoca da öyle olmalı. Çok fazla da alternatifimiz yoktu. Hücum ağırlıklı bir kadromuz var. Son yılların en önemli kadrosunu oluşturduğumuzu söylüyor insanlar. Hücum, özellikleri fazla olan bu kadroyu oynatacak teknik direktör olarak Ersun Yanal’ı düşündüğümüz için onunla anlaştık” diye konuştu.

“2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor demişti”

“Yanal’ı, birinci sınıf takıma, birinci sınıf bir teknik direktör olduğu için seçtik. Profesyonel bir insanın bir takımı çalıştırırken diğer takımı savunması mümkün değil. Ersun Yanal, 2010-11 sezonun şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir. Bunla ilgili yayın da vardır. Tekrar sorulduğunda ’evet ben sözümden geri adım atmıyorum 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor’dur demiştir. ’Trabzonspor, 2010-11 sezonu şampiyonu’ diyen teknik direktörü bu takıma getirdik.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.