logo

18 Temmuz 2016

Şişli belediye başkan yardımcısı vuruldu

Şişli Belediyesinde imardan sorumlu belediye başkan yardımcısı Cemil Candaş başından vuruldu.

Şişli belediye başkan yardımcısı-saldırıŞişli Belediyesi’nin Darülaceze Caddesi üzerinde bulunan yeni binasında saat 15:30 sıralarında 4-5 el silah sesi duyuldu. Makamında silahlı saldırıya uğradığı belirlenen ve başından vurulan Cemil Candaş, ağır yaralı olarak Florence Nightingale Hastanesi’ne kaldırıldı.

Görgü tanıklarına göre, 2 kişi olduğu iddia edilen saldırganlar yakalanarak binanın arka kapısından çıkarıldı. Olay sırasında binada görev yapan personel şok geçirirken, bazı çalışanlar gözyaşlarını tutamadı. Fenalık geçiren ve bayılan çalışanlara belediye önünde hazır bekletilen ambulanslarda müdahale edildi.

Şişli Belediyesi imardan sorumlu başkan yardımcısına odasında silahlı saldırı düzenlenmesiyle ilgili olarak 2 kişi yakalandı. Ardahan doğumlu Serdar Şif (29) ve Şenol Şahin (36) in adli suç kaydı yok.

Polis ekipleri ve belediye zabıtalarınca önlem alınan ve güvenlik çemberine alınan binada olay yeri ekipleri incelemelerine devam ediyor.İki saldırgan sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
293 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

BAŞAKŞEHİRNET