logo

28 Ocak 2015

Servet Çetin hakkında tüyler ürperten iddialar!

Galatasaray ve Fenerbahçe’de de forma giyen eski milli oyuncu Servet Çetin hakkında tüyler ürperten iddialar ortaya atıldı.

Servet ÇetinBir dönem kendisiyle ilişki yaşadığını söyleyen S.M., Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunarak Çetin’in kendisini dolandırdığını ve tehdit ettiğini öne sürdü.

Bir radyo programına bağlanan S.M., “Çok üzgünüm. Bu konunun bu kadar medyada yer alacağını tahmin etmiyordum. Bu isim Servet Çetin… 20 yıl ticaret yapan iş kadınıyım. Her zaman yanında bulundum. Beni kullanmaya çalıştı. Ben de paramı isteyince her şey çok değişti. Küfürlere, hakaretlere maruz kaldım. İstanbul’da çok ciddi yatırımlar yapmayı planlıyordum. Çok üzgünüm gerçekten. Türkiye’den çok soğudum. İnsanlara olan güvenimi kaybettim. Türk yargısına güveniyorum ve o kişiyi Allah’a havale ediyorum. Servet Çetin parayı ödemeyeceğini, çok ünlü biri olduğunu, onunla başa çıkamayacağımı söyledi. Ben de yargıya başvuracağım dedim” şeklinde konuştu.

Akşam Gazetesi İstihbarat Müdürü Özkan Tamirak ise “Hanımefendi suç duyurusunu savcılığa verdiği dilekçesinde belirtmişti. Kendisi Almanya’da yaşayan iş kadını. Hali, vakti yerinde. Mağdur olduğunu söylüyor. Biz de kendini mağdur etmemek için ismini söylemeyeceğiz. Hukuki süreç başlatılmıştır. Soruşturma başlamıştır” açıklamasını yaptı.

SM’nin savcılığa verdiği dilekçedeki bölüm şöyle:

‘Peşine adamlarımı takıp seni öldürteceğim’

“Ben daha önceki cep telefonları ve kol saatlerinin bedelini Servet’ten talep ettim. Bu ürünlerin toplam değeri 40 bin Euro’dur. Servet “bankada param var. Ayrıca sözleşmeli Euro, Dolar bandında param da var. Dolar 2.30’a geçince, çekip ödeyeceğim’ dedi. Fakat bu güne kadar tahattüt ettiği ödemeyi yapmadı. Kuzenim M.A. ile bir kaç sefer telefonla görüştü. Ona ‘ben ödemeyi S’ye yapacağım. Ben milli futbolcuyum. Bana kimse bir şey yapamaz, bana dokunmaya kimse cesaret edemez” gibi tehdit içeren sözler söylemiş. 2015 Ocak ayından itibaren ben Servet’ten sattığım ürünlerin parasını defalarca istemeye başladım. Telefonla aradım, mesaj gönderdim. Servet önce ‘faturaları gönder’ dedi. Faturaları gönderdim. Yine göndermedi. Benim telefonalarımı engelledi. Hakaret ve tehdit içeren mesajlar gönderdi. Yine “elimde görüntülerin var. Resmilerini savcıya vereceğim. Herkes görsün ne b.k olduğunu bir daha da benim yanımdan geçemezsin. Seni öldürteceğim. Ağzını burnunu kıracağım. Seni tanınmaz hale getireceğim. Resimlerini her tarafa yayacağım. Senin peşine adamlarını takıp öldürteceğim. Eski eşini arayıp görüntülerini ve resimlerini vereceğim’ gibi ifadeler kullanmıştır. En son 18/01/2015 tarihinde şüpheli Servet Çetin bana tehdit ve hakaret içeren mesajlar göndermiştir. Bu itibarla şüpheli Servet Çetin’den şikayetçiyim”

Olay şöyle:

İddiaya göre Servet Çetin, kız arkadaşından pahalı saatler, telefonlar ve parfüm istiyor. Hatta bir seferde 100 şişe parfüm siparişi verdiği bile söyleniyor. Yine iddiaya göre telefon mesajlarında “Sen bu ürünleri al ben parasını geçeceğim” ifadesi de var. Aldığı ürünleri faturalandıran oyuncunun Almanya’da bulunan kız arkadaşı, günü gelince 40 bin Euro’yu istedi. Servet Çetin ise bunlar “Hediye olarak gelmedi mi” diyerek parayı ödemedi.

Bu olay üzerine mağdur olduğunu ifade eden oyuncunun eski kız arkadaşı telefon mesajları ve aldığı ürünlerin faturalarıyla oyuncu hakkında suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.