logo

18 Aralık 2014

Şener’dan Hacıosmanoğlu’na bomba sözler: İlkokul 4’ü zor bitirmiş ….

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu’na yanıt verdi.

Sadri ŞenerTrazonspor eski Başkanlarından Sadri Şener, halefi İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bugün düzenlediği basın toplantısında kendisi hakkında ileriye sürdüğü iddiaları yalanladı.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Bursaspor’un şampiyon olduğu 2009-2010 sezonunda, İstanbul’da 1-1 biten Fenerbahçe maçının ardından Sadri Şener’in soyunma odasına inerek Kaptan Onur’a söylediği sözleri açıklamasını istemişti.

Sadri Şener, başkanlığı döneminde soyunma odasına hiç inmediğini belirterek bu iddiaları yalanladı. Şener, hukukçu Atilla Dilaver’in kendisine getirdiği itiraz başvurularını, kardeşi ve ablasına zarar gelmemesi için imzalamadığı iddialarına da, “Öyle bir şey olmadı. Bu da tamamen yalan” diyerek itiraz etti.

Söz konusu Fenerbahçe maçı döneminde Asbaşkan olan Hayrettin Hacısalihoğlu da, “Sadri Bey o maçta aslya soyunma odasına inmedi. Maç bitti, birlikte tribünde oturduk, seyircinin dağılmasını bekledik. Takımın çıkması için bekledik. Sadri Bey soyunma odasına inmedi. Bunu söylemek tamamen yalan, iftira. Konuyu bilmeden dedikoduya dayanarak ifade etmektir. Zaten Şenol Güneş’in olduğu soyunma odasına da hiç kimse giremez. Çalışanlar, futbolcular ve Şenol Güneş de buna şahittir. Böyle bir olay yaşanmadı” dedi.

Hacıosmanoğlu’nun iddialarıyla ilgili Radyospor’a da açıklamalarda bulunan Sadri Şener şunları söyledi:

“Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’a çok hafif gelen bir arkadaş. Kendisini ciddiye almıyorum. Böyle giderse üyeliğimi sileceğim. Sadece ben değil tüm eski başkanlar bu yönetimden utanıyor. Hukuken başkan olup olmadığı, ibra edilip edilmeyeceği belli değil. İlkokul 4’ü zor bitirmiş bir adama ben saygı duymam. Benim Trabzonspor üzerinden bir siyasi çıkarım olamaz. Onlar daha gözünü açmadan benim babam vekildi.”

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.