logo

08 Kasım 2014

‘Sana dokunsaydı Emre’yi bitirirdim!’

Derbide Olcay’ın kırmızı kart gördüğü pozisyon sonrası Emre Belözoğlu ile yaşadığı gerginliğe değinen Veli Kavlak çarpıcı ifadeler kullandı.

derbi-veli-emre-kavgaDerbide Emre’yi çekerek kırmızı gören Olcay Şahan ile Veli Kavlak, Ümraniye’de birlikte kaldıkları odada bu pozisyonu konuştu. Takımdaki iki yakın dostun konuşmasında Beşiktaş’taki birliğin ne kadar yüksek olduğunu bir kez daha ortaya çıktı.

SEN BİZE ÇOK MAÇ KAZANDIRDIN

Veli Kavlak, kırmızı kart nedeniyle çok üzgün olan Olcay Şahan’a destek verdi. Veli, “Sen bize çok maç kazandırdın. Hakem büyük bir hata yaptı. Zaten Emre kendini yere attı. Sakin kendini üzme… Daha iyi geri döneceksin” diyerek Olcay’ı teselli etti. Uzun süre konuşan ikili, daha sonrasında Emre Belözoğlu ile Veli Kavlak’ın yaşadığı gerginliğe geldi… Olcay, kendisini koruduğu için takım arkadaşına teşekkür etti.

KART SONRASI ÜSTÜNE YÜRÜDÜM

Veli’nin bu konu hakkında söyledikleri ise çok konuşulacağa benziyor… 26 yaşındaki orta saha, Olcay’a “Sana kırmızı kart verildi diye bu hale gelip Emre’nin boğazına sarıldım. Demek ki sana dokunsaydı ne yapardım sen düşün. Onu bitirirdim” dedi.

Kaynak : Akşam

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.