logo

09 Haziran 2014

Salih Uçan’da iş tamam! İmzayı atıyor

İtalya’nın saygın gazetelerinden La Gazzetta Dello Sport, Salih Uçan’ın 1-2 gün içerinde Roma’ya imza atacağını yazdı.

Fenerbahçe’nin genç orta sahası Salih Uçan’ın önümüzdeki günler içerinde Roma’ya transfer olması bekleniyor.
YANAL ONAY VERDİ
La Gazzetta Dello Sport’ta yer alan haberde Salih’in Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ile gerçekleştirdiği ikili görüşmede, ”Kalmamı mı gitmemi mi istiyorsun” dediği, Yanal’ın ise ”Geleceğin için daha iyi olacağını düşünüyorsan, gitmelisin” dediği ifade edildi.
Bu sezon Ersun Yanal yönetiminde fazla forma şansı bulamayan 20 yaşındaki yıldızın Diego’nun da kadroya katılması ile ilk 11’de kendisine yer bulmasının zorlaşacağı vurgulanırken, Salih’in Fenerbahçe ve Roma arasındaki son görüşmelerden çıkacak sonucu beklediği belirtildi.
YILDIRIM TEKLİFİ YUKARI ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR
Haberde ayrıca, 5 milyon Euro peşin kalan 5 milyon Euro’yu da 6 ay içerisinde ödeme teklifi yapan Roma’nın talep ettiği rakamı yukarı çekmeye çalışan Yıldırım’ı düşündüren esas konunun ise Bucaspor’a yapılacak % 10’luk transfer bedeli olduğu vurgulandı.
ROMA ISRARCI
Olumsuz sonuçlanan ilk görüşmelerden sonra teklifini yükselten Roma’nın ısrarla istediği Salih Uçan transferini noktalamaya çok yakın olduğu, önümüzdeki günlerde 20 yaşındaki genç yıldızı İtalya’ya sağlık kontrollerine getireceği iddia edildi.(Skorer)

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.