logo

18 Temmuz 2014

Salih Uçan: Türkiye’de Galatasaray…

Fenerbahçe’den Roma’ya transfer olan Salih Uçan, İtalyan kulübü tarafından basına tanıtıldı.

Fenerbahçe’den Roma’ya transfer olan Salih Uçan, İtalyan kulübü tarafından basına tanıtılıyor. Salih’in Roma’da 48 numaralı formayı giyeceği duyuruldu.

Tanıtımda bir konuşma yapan Salih Uçan; “Fenerbahçe’de zaman zaman yüksek performans gösterdim. Sabatini benimle imzalamak istedi. Başarı için buradayım. Roma’da çok önemli orta saha oyuncuları var ve bu oyuncular takımın başarısını sağlayacak. Ben de bir orta saha oyuncusuyum ama sahada çok farklı alanlarda oynayabilirim. Orta sahada bana verilen tüm görevleri yapabilirim. Kendimi iyi şanslar ortaya çıkartan, iyi pas yapan dikine iyi oynayabilen bir futbolcu olarak görüyorum. Roma’daki oyuncular muhteşem deneyimlere sahipler. Ben de onların oyununa adapte olmaya çalışıyorum.”

“GALATASARAY’A KARŞI TECRÜBE ETTİM”
“Benim için bu yeni bir hayatın başlangıcı ve Roma’daki hayata alışmak için çok çalışıyorum. Roma’yı zirveye çıkarmak için çok çalışacağım. Derbi oynamak tüm dünya futbolunda bu sporun bir parçası. Derbiler çok farklı duygular barındırıyor. Türkiye’de Galatasaray derbisi atmosferi yaşadım.

“İLK BİRKAÇ GÜN ÇOK İYİ GEÇTİ”

“Sabatini ve Garcia’ya çok teşekkür ediyorum. Transferim için çok uğraştılar.

Takım arkadaşlarımla ilk birkaç günüm çok iyi geçti. Üstelik henüz İtalyanca bile konuşamıyorum.”

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.