logo

30 Mayıs 2014

Ortalığı karıştıran Moussa Sow şakası!

Sakarya Üniversitesi’nde rektör öyle bir ‘Sow’ gafı yaptı ki, sosyal medya çalkalandı.

Sosyal medyada, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ın, kendisine Fenerbahçeli futbolcu Sow diye başka bir kişiyi tanıştırarak kandırdıkları iddia edilen öğrencilere 6 ay okuldan uzaklaştırma cezası verdiği iddia edildi. Habere göre Sakarya Üniversitesi öğrencileri, rektör Muzaffer Elmas’a bir kişiyi Fenerbahçeli futbolcu Sow diye tanıştırdıkları iddia edildi. Rektör Elmas da bu haberi Twitter’da “Musa Sow üniversitemizde” diyerek paylaştı.
Kandırıldığını anlayan Rektör Elmas’ın kendisine bu şakayı yapan öğrencileri 6 ay okuldan uzaklaştırdığı iddia edildi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ise yaptığı açıklamada bu iddialara güldüğünü söyledi. Rektör: Gerçekten Sow’u andırıyordu

Rektör: Gerçekten de Sow’u andırıyordu

“O çocuk gerçekten de Sow’u andırıyordu…” cümlesiyle sözlerine başlayan Rektör Elmas şunları söyledi: “Ben çocuklarla konuşurken bir kişi gelip fotoğraf çektirdi. Ben de Twitter’da ‘Sow’ diye espri yaptım. Sonra olan bitenden habersizim. Çocukları uzaklaştırmak gibi bir şey olabilir mi? Espriyi zaten ben yaptım. Kaldı ki ben fanatik Fenerbahçeliyim, maçlara gidiyorum, bana yutturamazlardı. Biz Sakarya Üniversitesi olarak hiçbir öğrencimize soruşturma açmadık” (Eurosport)

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.