logo

18 Ocak 2015

Milos Krasic’ten flaş açıklama: Bu kulüpte artık kalmak istemiyorum

Sarı-lacivertlilerde U21 Takımı ile çalışan Milos Krasic, Fenerbahçe’de artık neden bulunduğuna anlam veremediğini söylerken, “Bir sakatlık yaşadım ve daha sonra iyileştim. Takımda benden daha iyi oynayanlar olduğunu duydum. Kulübe, ‘Beni oynatmayacaksanız neden Juventus’tan satın aldınız’ diye sordum ama cevap alamadım. Daha sonra Bastia’ya kiralandım. Şimdi ise 1,5 yıldır genç takımla idman yapıyorum. Bu kulüpte kalmak […]

Milos KrasicSarı-lacivertlilerde U21 Takımı ile çalışan Milos Krasic, Fenerbahçe’de artık neden bulunduğuna anlam veremediğini söylerken, “Bir sakatlık yaşadım ve daha sonra iyileştim. Takımda benden daha iyi oynayanlar olduğunu duydum. Kulübe, ‘Beni oynatmayacaksanız neden Juventus’tan satın aldınız’ diye sordum ama cevap alamadım. Daha sonra Bastia’ya kiralandım. Şimdi ise 1,5 yıldır genç takımla idman yapıyorum. Bu kulüpte kalmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği forması giyen vatandaşı Zoran Tosic de Krasic için, “Kendisi ile 1 ay önce görüştüm. Çok zor durumdaydı. Transfer için fırsatları kolluyor.” yorumunda bulundu. Krasic’in psikolojik olarak da zor günler geçirdiği, kendisini İstanbul’da hapis hayatı yaşıyor gibi hissettiği şeklinde yorumlar yapıldı.

Etiketler: » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.