logo

02 Ocak 2015

Juventus’den Sneijder için ilk hamle!

Sneijder ile Juventus arasındaki ilk görüşme dün gerçekleşti, İtalyanlar Galatasaraylı yıldız ile ücretini konuştu.

Wesley SneijderJuventus, transfer etmek istediği Wesley Sneijder ile ilk kontağı dün kurdu. Teknik direktörMassimiliano Allegri‘nin kadrosunda görmek istediği Galatasaray‘ın yıldız futbolcusu için harekete geçen Torino ekibinin ilk somut adımı dün attığı ve oyuncuya telefon ederek görüşüldüğü ortaya çıktı.

Gerçekleştirilen diyalogda, Sneijder’in transferi durumunda alacağı ücretin konuşulduğu, bu konuyla ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu bildirildi. Shaqiri ve Diamanti gibi isimler de listede olmasına karşın, ara transfer döneminde yapılması düşünülen transfer için ilk tercihin Hollandalı yıldız olduğu, Allegri’nin bu isteğini yöneticilere de kabul ettirdiği belirtildi.

Tevez faktörü

Öte yandan Carlos Tevez‘in ülkesinde yaptığı açıklamalar sıkıntı yarattı. Arjantin’de bulunan oyuncu, Juventus ile 2016’da sona erecek olan kontratını düşünmediğini söyledi. Futbolu, ilk kulübü Boca Juniors‘ta bırakmak istediğini söyleyen 30 yaşındaki futbolcunun bu tavrı karşısında Allegri’nin takıma yaratıcı özellikleri olan bir ismin alınması konusunda daha da ısrarcı davranmaya başladığı ifade edildi.

Kaynak : Milliyet

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.