logo

İstanbul Başakşehir’e sürpriz isim sponsoru

Spor Toto Süper Lig takımlarından İstanbul Başakşehir, önümüzdeki sezondan itibaren ligde Medipol Başakşehir adıyla mücadele edecek.

İstanbul BaşakşehirsporLacivert-turunculu kulüp ile Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu arasında 4 yıllık isim sponsorluğu anlaşması imzalandı. Başakşehir Fatih Terim Futbol Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza törenine İstanbul Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı, takım kaptanı Mahmut Tekdemir, lacivert-turunculu oyuncu Semih Şentürk ile Medipol Üniversitesi Rektörü Sabahattin Aydın ve Medipol Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca katıldı.

Göksel Gümüşdağ, imza töreninde yaptığı konuşmada, İstanbul Başakşehir’in önümüzdeki sezondan itibaren Medipol Başakşehir adıyla mücadele edeceğini belirterek, “İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün bir yılda çok hızlı büyümesine hepimiz şahidiz. Hem kurumsal anlamda bir şirketleşmesi, hem de sportif anlamda da çok önemli bir başarısı var. Bir yanda bir yıl içinde çok hızlı büyüme sağlayan kulüp, bir yanda da Medipol Sağlık Grubu ve Medipol Üniversitesi’nin çok hızlı büyümesi. Bu anlaşmanın, işbirliğinin ne kadar doğru olduğunu hepimiz görmekteyiz” diye konuştu.

Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’na anlaşmadan dolayı teşekkür eden Gümüşdağ, “Bu iş birliğinin hayırlara vesile olacağına inanıyoruz. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile Medipol Üniversitesi de önümüzdeki dönemde işbirliği yapacak. Medipol ile Başakşehir arasındaki işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
4350 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.