logo

01 Haziran 2014

Hami: Lucescu’dan başkası olmaz!

Trabzonspor’daki geleceği belirsizliğini koruyan Hami Mandıralı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Son dönemde Trabzonspor’da en çok tartışılan konu Hami Mandıralı. Göreve devam edecek mi, Lucescu gelirse altında çalışmayı kabul eder mi? İşte merak edilen bu ve benzer sorulara Hami Mandıralı’nın cevapları:
LUCE’DEN BAŞKASIYLA OLMAZ
“Evet Lucescu’nun Trabzonspor’a gelmesi halinde onun altında ömür boyu çalışacağımı söyledim. Ben akıllı bir adamım. Lucescu gibi tecrübeli vefutbol dâhisi biriyle çalışıp, onun deneyimlerinden kazanmayı tabi ki isterim. Adam kaliteli bir adam. Ama başka kimseyle birlikte de çalışmayacağımı söyledim.
İDMANLA HOCA OLUNMAZ
Benim 14 maçta Trabzonspor’a verdiklerim ortada. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Ben bazı kararlar aldım, onlar da arkamda dik bir şekilde durdu. Takım olma konusunda önemli bir mesafe aldık, maç kazandık, kulübe depara kazandırdık. Verilen görevi layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Hoca olmak sadece sahada idman yaptırmak değil, o işin en kolay tarafı.
SIKINTIM YOK, BEN RAHATIM
Hiçbir sıkıntım yok. Ben rahatım. Şimdi kursa gidip diplomamı almak için hazırlanıyorum. Kötü düşünenleri de fikirleriyle baş başa bırakıyorum. Benkimsenin uşağı olmadım, bundan sonra da hiçbir kişinin uşağı olmam. Ben Trabzonspor’un ve Trabzonspor’u sevenlerin uşağıyım, hizmetkarıyım. Durum bundan ibaret.” 

Etiketler: » »
Share
1204 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.