logo

19 Haziran 2014

G.Saray hocasını buldu! ‘Yüzde 90 anlaştık’

Galatasaray teknik direktör arayışlarını sürdürerken bu sabah Bernd Schuster cephesinde ilginç bir gelişme yaşandı

Galatasaray bir yandan Löw, diğer yandan Hidzfeld için uğraşıyor. Ama sabah yaşanan bir gelişme Galatasaray’ın dört koldan neredeyse her teknik direktörle sıkı ilişkiler içine girdiğini gösterdi.

Görünen o ki Galatasaray Bernd Schuster transferinde çok büyük yol katetti. Çünkü Schuster’in İsviçreli yardımcısı Fabio Celestini, 2003-2004 sezonunda Marsilya’da beraber oynadığı Didier Drogba’yı arayarak “Galatasaray ile yüzde 90 anlaştık. İş imzaya kaldı. Bana biraz Galatasaray’ı anlatır mısın?” dedi.

Brezilya’da bu akşam Fildişi’nin saat 19:00’da Kolombiya ile oynayacağı maça hazırlanan Drogba, Celestini’ye Galatasaray ile ilgili olumlu referans verirken, Schuster cephesi bu transfere bitti gözüyle bakıyor.

Celestini bu sezon Malaga’da Bernd Schuster’in yardımcılığını yapmış, sezonun ikinci yarısında da Nordin Amrabat ile çalışmıştı.

3puan.com’un sabah saatlerinde ulaştığı bu bilgi yönetim cephesinden sadece “Schuster de önemli adaylarımızdan biri. Ama kimseyle kesin mutabakata varmadık” şeklinde değerlendirildi. 

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
2180 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.