logo

12 Temmuz 2014

Flaş hamle! Ünlü menajere yetki verildi!

Muslera’yı iyi bir fiyata satmak isteyen Galatasaray yönetimi düğmeye bastı. İlk hamle menajer değişikliği oldu.

G.Saray’ın, Uruguaylı kaleciye müşteri aradığı, bunun için de menajerliğinin Fonseca’dan alınıp Avrupa pazarını iyi bilen Mendes’e verildiği ileri sürüldü. Yönetimin, Portekizli menajere satış için yetki verildiği iddia ediliyor.
Galatasaray bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da elindeki değerli yıldızlara müşteri arıyor. Başkan Ünal Aysal’ın Wesley Sneijder için “20 milyon euro verirlerse hayır deme lüksümüz yok” açıklamasının ardından Fernando Muslera için de satış hesaplarının yapıldığı belirtiliyor. Yönetimin, bir süre önce ücretini artırıp sözleşmesini 2018 yılına uzattığı tecrübeli kaleciye müşteri bulmak için menajerini değiştirttiği iddia edildi. Daha önce Daniel Fonseca ile çalışan Muslera için Avrupa pazarını çok iyi bilen ünlü Jorge Mendes’e yetki verildiği ileri sürüldü.Atletico Madrid ve Manchester United’in Muslera için Mendes’le pazarlık halinde olduğu öğrenildi. Muslera için en az 15-20 milyon euro civarında bir rakam istenmesi bekleniyor.

WES’E DE AYNI FORMÜL

Aslan’ın gelir beklediği bir başka isim Wesley Sneijder. İngiliz basını, Dünya Kupası’nda parlayan yıldızın Van Gaal ile birlikte Manchester United’a gelebileceğini belirtti. Daily Mirror, “20 milyon euro onun için makul bir bedel” diye yazdı. Sneijder’i de Mendes pazarlayacak.
Kaynak: Fotomaç

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
608 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.