logo

04 Haziran 2014

Fenerbahçeli yıldıza tarihi teklif

Manchester City ve NY Yankees’in kurduğu New York City, F.Bahçeli yıldızı istiyor.

HEMEN GELSİN İSTİYORLAR
F.Bahçe’nin tecrübeli yıldızı ve kaptanı Emre Belözoğlu’na dünyanın diğer ucundan, ABD’den transfer teklifi geldi. Teklifi yapan kulüp ise İngiltere Premier Lig devi Manchester City ile Amerikan beyzbol takımı Ney York Yankees’in birlikte kurduğu New York City FC. Önceki gün A.Madrid’den David Villa’yı alarak kadrosuna ilk oyuncusunu kaydeden NY City, Emre’nin yanı sıra Chelsea’den ayrılan Lampard’ı da ‘acilen’ istiyor.
ŞU AN 2 MİLYON EURO ALIYOR
Yeni kurulduğu için kadrosunu bir an önce şekillendirmek ve bunun için transferi bir an evvel sonlandırmak isteyen NY City’nin Emre’ye yıllık 2.5 milyon dolardan 3 senelik sözleşme teklif ettiği öğrenildi.
Yıllık 2 milyon Euro kazandığı F.Bahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Emre’nin bu teklifi şu an kabul etmeyi düşünmediği ifade edildi. Bu sezon F.Bahçe’de 20 lig, 2 Avrupa, 1 de Süper Kupa’da 23 maça çıkan Emre ayrıca maç başlarından (20’şer bin Euro) 460 bin Euro’yu cebine koydu.
YENİ TEKLİF GELMEZSE BELKİ…
Futbolu bıraktıktan sonra dahi F.Bahçe’de görev almak istediğini hemen hemen her fırsatta dile getiren tecrübeli oyuncu F.Bahçe ile mukavelesi bittiğinde 34 yaşında olacak.
Geçtiğimiz günlerde 3 yıl daha F.Bahçe forması giymek istediğini açıklayan Emre, prensip olarak ABD’den gelen teklifi reddederken, yeni mukavele önerilmemesi durumunda ailesiyle yapacağı değerlendirmeden sonra son kararını vermesi bekleniyor.
Eğer Emre teklifi kabul eder ise İngiliz ekibinin tarihindeki ilk Türk futbolcusu olacak.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
550 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.