logo

21 Kasım 2014

Fenerbahçe’den Ocak sürprizi! Bomba transfer geliyor!

Bruno Alves’i gözden çıkaran Fenerbahçe Portekizli’nin yerine Bursaspor’un stoperi Serdar Aziz’i almayı düşünüyor.

fb-fenerbahceFenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile teknik direktör İsmail Kartal dün Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki kulüp binasında iki saat süren bir görüşme yaptı.

Yıldırım ile Kartal’ın dışında kimsenin alınmadığı görüşmede ana gündem maddesi transferdi. Zirvede Alves’in gönderilmesinin görüşüldüğü, Kartal’ın da Portekizli yıldızın ocak ayında ayrılışına onay verdiği belirtildi.

Alves’in yerine alınacak isimlerin başında Bursasporlu Serdar Aziz bulunuyor. Milli yıldız sezon başı transferin son günü de gündeme gelmiş ve Baroni ile takas önerilmişti. Ancak Bursaspor’un hocası Şenol Güneş Serdar’a izin vermemişti. Bunu da dikkate alan sarı-lacivertliler bu kez Bursaspor’un kapısını para teklifi ile çalacak.

Sözleşmesi 2018’e kadar

Milli Takım’daki performansıyla alkış alan Serdar’ın 2018 yılına kadar Bursaspor ile sözleşmesi bulunuyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın Egemen ve Kadlec’in sol ayaklı olması nedeniyle sol ayaklı bir stopere daha sıcak bakmadığı ifade edildi. Stoperin yerli ya da yabancı olmasından çok maliyeti üzerinde duran sarı-lacivertliler, bu nedenle menajerlerin önerdiği yabancılara sıcak bakmıyor.

Kaynak : Sabah

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.