logo

05 Haziran 2014

F.Bahçe’den G.Saray’a Gökhan Töre çalımı

Beşiktaş cephesinin ipleri koparmak üzere olduğu Gökhan Töre için Fenerbahçe devreye girdi.

Fenerbahçe, bu sezon transferde ezeli rakiplerine sağlam çalımlar atacağa benziyor. Beşiktaş’ın prensip anlaşmasına vardığı Diego Ribas’ı jet hızıyla renklerine bağlayan Sarı-Lacivertli ekibin ikinci bombası Gökhan Töre…
Milli futbolcu için sabırlı bir bekleyiş içerisinde olan Aziz Yıldırım ve ekibi, artık harekete geçme kararı aldı. Fenerbahçe’yi transferde ciddi adımlar atmaya sevkeden gelişme ise Beşiktaş’ın, Töre’yle ipleri koparma noktasına gelmesi. Fikret Orman’ın, yıllık ücretinde indirime gitmesini istediği, futbol direktörü Önder Özen’in ise, “Olmazsa olmazımız değil. Alternatiflerimiz var” dediği 22 yaşındaki oyuncu için Beşiktaş’la Rubin Kazan arasındaki protokolün süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. Kartal’ın, mayıs ayı sonuna kadar 7.2 milyon Euro’ya bonservisini alabileceği Gökhan için opsiyon ortadan kalktı. Genç yıldız için artık kapısı çalınacak tek adres var, o da Rubin Kazan. Beşiktaş’ın saf dışı kaldığı ortamda, Galatasaray’ın somut adımlar atmıyor olması Sarı-Lacivertliler’in işini kolaylaştırıyor. Rus ekibine yapılacak teklif paketi bile hazırlanmış durumda.

Krasic artı 2 milyon Euro

Aziz Yıldırım, kariyerinin zirvesine CSKA Moskova’da çıkan Milos Krasiç’i Rus ekibine teklif edecek. Ayrıca 2 milyon Euro ücret önerilecek. Rubin Kazan’ın bu teklife sıcak bakması durumunda pazarlıklar hızlandırılacak. Kariyerine Türkiye’de devam etmekte kararlı olan Gökhan Töre ile yapılacak görüşmeler sonrası transfere son nokta konacak. İmzalar atıldığı gün, Fenerbahçe transferde Beşiktaş ve Galatasaray’ın önüne geçmiş olacak.( Fanatik)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1319 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.