logo

13 Ocak 2015

Emre Belözoğlu sözleşme ile ilgili resmen resti çekti!

Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu, sözleşmesi ile ilgili konuştu.

Yıldırım-Emre“1 Haziran’da kulüpsüz kalmam”

Sezon sonu sarı-lacivertli takımla sözleşmesi sona erecek Emre Belözoğlu, geleceği hakkında sorulan sorulara da cevap verdi.

Sarı-lacivertlilerin 34 yaşındaki kaptanı, en az 3 sene daha futbol oynamak istediğini aktararak, sözlerine şöyle devam etti:

“Totti, ’38’e kadar oynayacağım, sonra yedek kalırım’ dedi. Ben de bunu yapmayı düşünmüyor değilim. Şaka tabi bu. 37-38 yaşına kadar rahat oynarım. ABD’den veya başka bir yerden bana teklif yok ama 1 Haziran’da kulüpsüz kalmam.”

“Sportif direktörlük için erken”

Emre, gelecek sezon futbolu bırakıp Fenerbahçe’de sportif direktör olacağı iddialarını yalanladı.

Sadece futbola odaklandığını dile getiren milli futbolcu, “Sportif direktörlük için erken diye düşünüyorum. Kulüpten henüz bir sinyal almadım. Benim konsantre olmam gereken tek şey şampiyonluk ve 4. yıldızı takmak. En az iki sene daha oynamak istiyorum. Kulübüm devam etmek isterse ederim, yoksa yolumuza devam ederiz. Daha önce de Fenerbahçe’den ayrılmıştım ama gönlümden geçen, kendimi ait hissettiğim camiamda futbolu bırakmak. Bir kere ayrıldım zaten, bu yüzden çok strese girmiyorum” ifadelerini kullandı.

Sezon sonu yeni sözleşme görüşmenin daha doğru olacağını savunan kaptan Emre, “Fenerbahçe Kulübü’nün önceliği başarıdır. Daha sonra mukaveleler görüşülür. Fenerbahçe, genelde sezon sonu anlaşmaları yeniliyor. Bende de böyle olabilir. Yaşadığım sıkıntılardan dolayı ayrılmam söz konusu değil. Kendimi, kendi kendime soktuğum sıkıntılar var. Beni kimse sıkıntıya sokmadı. Yeri geldiğinde hak etmediğim şekilde eleştirildim. Artık bu olgunluğa sahibim. Eğer ayrılırsam sebepler bunlar olmayacak” şeklinde konuştu.

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.